Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Úvod  /  Blog

Blog

Stránky:  1 2  

ROZDÍL MEZI PLATEBNÍ A DEBETNÍ KARTOU

Porovnání

Bankovní a platební karty jsou z pohledu historie nejstarší formou plastových kartiček, kterých je dnes již velké množství druhů a využívá je stále větší počet klientů. Existují dva základní typy takových kartiček, a to debetní a platební.

Pokračování článku

KOUZLO REKLAMNÍCH KARTIČEK

Plastové karty Reklamní karty

Asi už jste také nějakou dostali, možná jich máte podobně jako spousta dalších, méně pořádných jedinců po celém světě, plnou tašku či peněženku. Ano, mluví se zde o reklamních kartičkách. Ty bývají nejčastěji vyrobené z papíru, ty dražší a pochopitelně také většinou významnější, jsou z plastu. Plastové reklamní kartičky umožní mnohem delší trvanlivost a také jsou odolné proti ohýbání a trhání. Této pevnější karty si budete přece jen více vážit a rádi si ji ve své peněžence ponecháte, zvláště pokud bude ještě pěkně designována.

Pokračování článku

SNADNÁ IDENTIFIKACE S PLASTOVOU KARTOU

Plastové karty slouží také k identifikaci osob a dalo by se říct, že velmi usnadňují jejich přístup kamkoliv a k jakýmkoliv zařízením. Tyto karty se nazývají souhrnně identifikační a může je vlastnit kupříkladu zaměstnanec určité společnosti, zde hovoříme o vnitropodnikových kartách, anebo jsou určené pro běžné denní využití, například v bance nebo dokonce v některých obchodech. Typickým příkladem je identifikační karta do nákupního řetězce makro, kterou při vstupu přikládáte k čtecímu zařízení a až po ověření jste vpuštěni do ráje „šopoholiků“.

Pokračování článku

PLASTOVÉ KARTY JSOU TOU SPRÁVNOU VOLBOU PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Plastové karty jsou v dnešní době již nepostradatelným nástrojem. Při volbě nejvhodnějšího typu plastové karty pro Vaše podnikání je třeba vzít v potaz několik věcí. V první řade je nutné porozumět potřebám Vašeho podniku. Firmy, které se liší velikostí a typem podnikání mají různé cíle. Hlavní otázka zní, jakou úlohu má Vaše plastová karta splňovat. Hledáte způsob, jak mít lépe pod kontrolou docházku zaměstnanců nebo firemní výdaje? Či chcete zviditelnit Vaši firmu nějakým pobídkovým systémem? Plastové karty obsahují všechny potřebné vlastnosti a funkce.

Pokračování článku

Stránky:  1 2  

Naši klienti
Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference Reference