Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Blog

Stránky:  1 2 3  

Makro karta

Podnikáte-li a máte platné IČO, můžete se stát zákazníkem Makro a být držiteli zákaznické karty Makro. Obchodní řetězec Makro nabízí svým věrným zákazníkům bonusový program s třemi druhy Makro karet, odstupňovaných svou výhodností podle toho, jakou finanční částku v Makru měsíčně utratíte.

Pokračování článku

ISIC karta

ISIC karta je jediný mezinárodně uznávaný studentský průkaz, platný ve 127 zemích a navíc je plný slev. Karta ISIC nabízí studentům slevy při cestování, na dopravu, pojištění, volání, nakupování u vybraných partnerů jak u nás, tak v zahraničí.

Pokračování článku

Paměťová karta

Paměťová karta je zařízení, které slouží k ukládání dat. Jedná se o malý plastový disk s kovovými kontakty, který se vkládá do různých elektronických zařízení, jako jsou například fotoaparáty, mobilní telefony, tablety, notebooky, herní konzole a další. Paměťová karta je oblíbená pro svou snadnou přenositelnost a schopnost uchovat off-line velké množství dat na malém místě.

Pokračování článku

Albert věrnostní karta

Ohledně odměňování věrnosti svých zákazníků jde obchodní řetězec Albert cestou moderních technologií, kde se bez instalace jeho aplikace Můj Albert do mobilního zařízení neobejdete. A věrnostní kartu Albert ve fyzickém provedení plastové karty vůbec nedostanete.

Pokračování článku

TERNO zákaznická karta

Ani JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice, která provozuje supermarkety Terno již není v odměňování svých zákazníků pozadu. Pro své zákazníky má připravenou zákaznickou kartu Terno, jejíž výhody je možné využít v supermarketech Terno a Trefa.

Pokračování článku

Kaufland Card

Společnost Kaufland již nějakou dobu odměňuje své zákazníky za jejich nákupy pomocí svého věrnostního programu a na něj navázané zákaznické (věrnostní) karty Kaufland Card.

Pokračování článku

OBI dárková karta

Společnost OBI zavedla již před několika lety ve svých prodejnách možnost zakoupit si dárkovou kartu OBI. Můžete tak své blízké potěšit tím, že si sami vyberou, co se jim hodí.

Pokračování článku

Benefit Plus karta

Se zaměstnaneckou kartou Benefit Plus si můžete vybrat opravdu z velkého množství zážitků, služeb, sportovního vyžití, vzdělávání, zdravotnických zařízení, dovolené apod.

Pokračování článku

Platební karta – pomocník v moderním světě, nebo nástroj totality?

Pamatujete si ještě na chvíli, kdy jste se stali držiteli své první platební karty? Cítili jste se svobodnější, či snad důležitější, než před tím? Někteří možná ano, jiní ne. Každopádně někteří z nás, kteří dříve měli radost z toho, že již nemusí myslet na to, jestli mají dostatečný obnos v peněžence nebo drobné, si dnes uvědomují i stinné stránky této nenápadné, ač velmi lákavé platební karty jako platební metody.

Pokračování článku

Benzina karta

ORLEN Benzina je největší sítí čerpacích stanic u nás a její zákazníci si mohou natankovat s exkluzivními výhodami pomocí zákaznické karty Benzina. Majitel Benzina karty může tyto výhody využívat neomezeně po celé ČR.

Pokračování článku

Historie a budoucnost platební karty

Platební karta je již dnes v civilizovaném světě nezbytnou součástí každého člověka. Předchůdkyní platební plastové karty byla karta papírová, kterou na trh přivedla americká letecká společnost Western Union Telegraph Company na začátku minulého století, a jejím úkolem bylo jen obchodníkovi předložit podpis, který byl na kartě a poté se podepsat na jeho účet. Zjednodušovalo to tenkrát jedinou bezhotovostní platbu, kterou byly šeky.

Pokračování článku

Design zákaznické karty

S příchodem nového roku přicházejí i obchodníkům nové nápady a možnosti, jak své produkty lépe prodat. Pokud jste navštívili tyto stránky, protože řešíte to, co jste v minulosti ještě nestihli a stále ještě nemáte pro vaše zákazníky zákaznické karty, tak jste tady rozhodně správně.

Pokračování článku

Nový rok, ideální čas na osvěžení vaší značky

Jak se blíží Nový rok, je důležité zamyslet se nad tím, zda už není čas na modernizaci tváře vaší společnosti. Většina organizací s novým rokem zavádí nějakou novou marketingovou strategii, aby zůstala na trhu konkurenceschopná. V rámci takové nové marketingové strategie mohou organizace obnovit svou vizuální identitu a marketingové materiály, jako jsou vizitky a dárkové karty.

Pokračování článku

Jak fungují hotelové klíčové karty?

Téměř všechny hotely používají klíčové karty jako součást svého celkového systému řízení pro hosty. Je to proto, že hotelové klíčové karty mohou hosté snáze nosit a jsou levnější než řezání mnoha klíčů od pokoje. Umožňují také hotelům provozovat bezpečnější, efektivnější a modernější způsob. I když váš hotel může k provozu používat klíčové karty, možná nevíte, jak fungují.

Pokračování článku

Stránky:  1 2 3  

Naši klienti, pro které jsme již vyráběli plastové karty
Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference