Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Blog

Stránky:  1 2 3  

Jak fungují hotelové klíčové karty?

Téměř všechny hotely používají klíčové karty jako součást svého celkového systému řízení pro hosty. Je to proto, že hotelové klíčové karty mohou hosté snáze nosit a jsou levnější než řezání mnoha klíčů od pokoje. Umožňují také hotelům provozovat bezpečnější, efektivnější a modernější způsob. I když váš hotel může k provozu používat klíčové karty, možná nevíte, jak fungují.

Pokračování článku

Design dárkových karet – vše, co potřebujete vědět

Reklamní karty Plastové karty

Vytváření atraktivních dárkových karet určených k propagaci vaší značky je skvělý komerční tah. Chcete-li však podpořit prodej a také věrnost značce, musíte vědět, jak vytvořit design dárkové karty, který bude vaši organizaci co nejlépe propagovat!

Pokračování článku

Výhody plastových karet jako vstupenek na akce

Scéna postpandemických akcí a událostí vypadá živě a akčně. Lidé všech věkových kategorií využívají možnost navštěvovat festivaly, řemeslné trhy, výstavy a místní slavnosti. Všude vznikají festivaly jídla a hudební akce pod širým nebem. Navíc trh obchodních konferencí začíná lákat osoby s rozhodovací pravomocí, ale i běžné zaměstnance zpět k osobní účasti.

Pokračování článku

Komu mohou posloužit plastové karty s potiskem?

Plastové karty Reklamní karty

Plastové karty s potiskem slouží jak výrobcům, tak obchodníkům a v neposlední řadě koncovým zákazníkům. Jak bude karta, kterou vydáte zákazníkovi vypadat, si zvolíte sami. Zaměřme se na potisk dle toho, k jakému účelu slouží a na koho má cílit.

Pokračování článku

Stránky:  1 2 3  

Naši klienti, pro které jsme již tiskli plastové karty
Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference