Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Blog

Stránky:  1 2 3  

Výhody plastových karet jako vstupenek na akce

Scéna postpandemických akcí a událostí vypadá živě a akčně. Lidé všech věkových kategorií využívají možnost navštěvovat festivaly, řemeslné trhy, výstavy a místní slavnosti. Všude vznikají festivaly jídla a hudební akce pod širým nebem. Navíc trh obchodních konferencí začíná lákat osoby s rozhodovací pravomocí, ale i běžné zaměstnance zpět k osobní účasti.

Pokračování článku

Komu mohou posloužit plastové karty s potiskem?

Plastové karty Reklamní karty

Plastové karty s potiskem slouží jak výrobcům, tak obchodníkům a v neposlední řadě koncovým zákazníkům. Jak bude karta, kterou vydáte zákazníkovi vypadat, si zvolíte sami. Zaměřme se na potisk dle toho, k jakému účelu slouží a na koho má cílit.

Pokračování článku

Výroba plastových karet a její případné hodnoty

Plastové karty Reklamní karty

Výroba plastových karet není zdaleka zaměřena pouze na reklamní karty, může se jednat i o karty platební a identifikační. Ty jsou opatřeny buďto čipem, magnetickým páskem (proužkem) nebo čárovým kódem a spektrum využitelnosti je obrovské.

Pokračování článku

Plastové karty ve firmě

Reklamní karty Plastové karty

Firemní plastové karty nabízí různé způsoby využití, identifikují své zaměstnance nebo mohou například přicházet s výhodami pro její zákazníky. Pojďme se s takovými kartami seznámit trochu blíže.

Pokračování článku

Stránky:  1 2 3  

Naši klienti, pro které jsme již tiskli plastové karty
Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference