Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Blog

Stránky:  1 2 3  

Komu mohou posloužit plastové karty s potiskem?

Plastové karty Reklamní karty

Plastové karty s potiskem slouží jak výrobcům, tak obchodníkům a v neposlední řadě koncovým zákazníkům. Jak bude karta, kterou vydáte zákazníkovi vypadat, si zvolíte sami. Zaměřme se na potisk dle toho, k jakému účelu slouží a na koho má cílit.

Pokračování článku

Výroba plastových karet a její případné hodnoty

Plastové karty Reklamní karty

Výroba plastových karet není zdaleka zaměřena pouze na reklamní karty, může se jednat i o karty platební a identifikační. Ty jsou opatřeny buďto čipem, magnetickým páskem (proužkem) nebo čárovým kódem a spektrum využitelnosti je obrovské.

Pokračování článku

Plastové karty ve firmě

Reklamní karty Plastové karty

Firemní plastové karty nabízí různé způsoby využití, identifikují své zaměstnance nebo mohou například přicházet s výhodami pro její zákazníky. Pojďme se s takovými kartami seznámit trochu blíže.

Pokračování článku

Potisk plastových karet a typy karet s potiskem

Reklamní karty Plastové karty

Plastové karty mohou být opatřeny různými potisky, které představují grafické prvky, ale také třeba speciální povrchové úpravy. Jak probíhá potisk plastových karet a jaké formy karet mohou takovými metodami vznikat? Více se dozvíte, pokud budete pokračovat ve čtení.

Pokračování článku

Využití plastových karet doma i ve firmě

Reklamní karty Plastové karty

Moderní plastové karty se dokonale hodí k reklamním účelům. Na jejich povrch si můžete nechat vytisknout v podstatě cokoliv, ideálně pak firemní logo, případně grafické ztvárnění vašeho podnikatelského záměru. Dají se ovšem aplikovat také jednorázově, kdy se zaměřují pouze na určitou časově omezenou akci. Luxus takové karty lze podpořit metalickou úpravou povrchu a podobnými inovativními prvky.

Pokračování článku

ROZDÍL MEZI PLATEBNÍ A DEBETNÍ KARTOU

Porovnání

Bankovní a platební karty jsou z pohledu historie nejstarší formou plastových kartiček, kterých je dnes již velké množství druhů a využívá je stále větší počet klientů. Existují dva základní typy takových kartiček, a to debetní a platební.

Pokračování článku

Stránky:  1 2 3  

Naši klienti, pro které jsme již tiskli plastové karty
Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference