perfectcards_logo

Aplikace Lidl Plus

APLIKACE LIDL PLUS

lidl-plus-digitalni-zakaznicka-karta

Obchodní řetězec LIDL je výjimečný svým originálním sortimentem zboží, který mohou jeho zákazníci nakoupit výhodněji díky věrnostnímu programu Lidl Plus. Zákaznickou kartu v podobě plastové karty už ale nečekejte. Lidl jede ve směru moderních technologií a svým zákazníkům poskytuje pouze mobilní aplikaci Lidl Plus.

Registrovat se můžete jednoduše, hned po jejím stažení. V aplikaci také naleznete seznam Lidl prodejen a zároveň vám aplikace ověří dostupnost konkrétního zboží v prodejně, kde jste zvyklí nakupovat. Jelikož je Lidl zastoupen také v jiných zemích, můžete výhody věrnostního programu Lidl Plus využívat rovněž v zahraničí.

Lidl

CO APLIKACE LIDL PLUS NABÍZÍ?

  • Jednoduché načtení karty – U pokladny v aplikaci na hlavní obrazovce kliknete na modré tlačítko KARTA LIDL PLUS, kterým zobrazíte svou Lidl Plus digitální kartu s QR kódem. Ten přiložíte ke čtečce a máte hotovo.
lidl-plus-zobrazeni-qr-kodu-karty-lidl-plus
  • Kupóny – V této záložce najdete každý týden nové nabídky, které si můžete aktivovat.
lidl-plus-kupony
  • Účtenka – Tato záložka vám umožní prohlédnout si účet za nákup a případně ho stáhnout v pdf. Máte zde také přehled o tom, kolik jste při nákupu ušetřili.
  • Setři losa – Za každý registrovaný nákup máte k dispozici elektronicky si setřít herní los a dostat šanci vyhrát překvapivé ceny.
  • Lidl shop – Jako jeden z mála obchodních řetězců má Lidl svůj vlastní e-shop. Objednat si můžete i to, co v prodejně nenajdete.
lidl-shop

Pokud byste si přeci jen s aplikací Lidl Plus a jejím používáním nevěděli rady, zde je videonávod ke zhlédnutí Jak jednoduše používat aplikaci Lidl Plus? (YouTube video)

UKÁZKA AKČNÍHO LIDL LETÁKU

Lidl_akcni_letak

Akční Lidl leták je platný vždy na 7 dnů nebo do vyprodání zásob.

OTEVÍRACÍ DOBA

Otevírací doba se může u každé prodejny lišit, ale nejčastější otevírací doba Lidl prodejen je:

Pondělí – Neděle 07:00 – 21:00

Aktuální otevírací doby jednotlivých Lidl prodejen jsou uvedeny zde.

odpovednost-v-lidlu
lidl-dobre-pro-planetu-dobre-pro-lidi

Lidl je jedním z nejnavštěvovanějších obchodních řetězců u nás, také díky jedinečnosti nabídky s více než 2 400 druhů stálého sortimentu a akcím tematicky zaměřených na výrobky typické pro konkrétní země. Tento marketingový přístup je mezi obchodními řetězci opravdu ojedinělý a u zákazníků velmi oblíbený.

Obchodní model Lidlu se zaměřuje na diskontní prodej zboží denní potřeby v nejvyšší kvalitě a za nejlepší ceny. Zákazníci zde také naleznou rozmanitost výběru zboží jako produkty od regionálních výrobců a v neposlední řadě vlastních značek Lidlu, jako jsou Náš Kraj, Pikok Pure a Lupilu. A taktéž si přijdou na své lidé s různými dietními požadavky a intolerancemi (veganské a bezlepkové potraviny).

Naši klienti, pro které jsme již vyráběli plastové karty