Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

KOUZLO REKLAMNÍCH KARTIČEK

Plastové karty Reklamní karty

Asi už jste také nějakou dostali, možná jich máte podobně jako spousta dalších, méně pořádných jedinců po celém světě, plnou tašku či peněženku. Ano, mluví se zde o reklamních kartičkách. Ty bývají nejčastěji vyrobené z papíru, ty dražší a pochopitelně také většinou významnější, jsou z plastu. Plastové reklamní kartičky umožní mnohem delší trvanlivost a také jsou odolné proti ohýbání a trhání. Této pevnější karty si budete přece jen více vážit a rádi si ji ve své peněžence ponecháte, zvláště pokud bude ještě pěkně designována.

Proč tedy právě plastová reklama?

Plastové reklamní karty a kartičky si tedy může nechat vyrobit společností přesně na míru a na zakázku a po té je efektivně využít, nabídnout je svým zákazníkům, pokud možno zadarmo. Je to přece jen reklamní předmět, jehož výroba ve větším měřítku zase tolik nestojí a je to nevtíravá propagace. Zde někomu dáte hmotnou věc, i když propagační, která nikterak neobtěžuje svou velikostí, k ničemu vás nenutí.

Nejen design, ale i funkce

Kartičky, které jsou pro reklamní účely, nemusí být ovšem primárně jen pro ně. Zákazníkům a klientům slouží také při vstupu do obchodu či společnosti, nabízí různé slevy nebo dokonce členství v klubu a dlouhodobější zvýhodnění. Takové karty na slevy se již vyplatí uschovat, pokud tedy nejsou jednorázové.

Ačkoliv hlavním tahákem je většinou design, který můžete mít přesně podle svého návrhu, také se najde další užitek plastových reklamních kartiček.

  • Volný vstup do klubu
  • Výhody v restauraci hotelu
  • Důležité adresy, odkazy a informace

Metalický povrch

U reklamních karet si můžete nechat pomocí offsetového tisku vytvořit nejrůznější motivy, loga, obrázky a texty, ale je možné také upravit povrch, tak aby se krásně lesknul. Jednou z možností je například moderní úprava za pomoci nanášení metalické barvy.

Naši klienti, pro které jsme již tiskli plastové karty
Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference