Makro karta

MAKRO ZÁKAZNICKÁ KARTA

makro bonus zakaznicka plastova karta perfect cards opava
Makro karta

Podnikáte-li a máte platné IČO, můžete se stát zákazníkem obchodního řetězce Makro a být držiteli zákaznické karty Makro ať už jako plastové karty nebo té digitální.

Obchodní řetězec Makro nabízí svým věrným zákazníkům bonusový program s třemi druhy Makro karet – modrá, stříbrná a zlatá, odstupňovaných svou výhodností podle toho, jakou finanční částku v Makro prodejnách měsíčně utratíte.

makro podminky pro drzitele karet vyhody perfect cards opava

Zákaznické karty jako je Makro karta také tiskneme a dodáváme.

PODMÍNKY ÚČASTI A REGISTRACE V BONUSOVÉM PROGRAMU MAKRO

 • Zákazník musí být držitelem zlaté karty Makro, anebo využívá distribuční službu Makro.
 • Po podepsání souhlasu se zařazením do bonusového programu, získá zákazník přístup a obdrží odkaz s heslem pro přihlášení.
 • Bonusový program je podmíněn obratem dle bonusových podmínek a není-li tato podmínka splněna, je zákazník z programu vyřazen.
 • Registrace je online na webu přes registrační formulář a poté si vyberete prodejnu, kde si kartu vyzvednete. Je možná také v informačním centru některé z prodejen Makro.

APLIKACE MOJE MAKRO

Aplikace moje Makro plastovou kartu více než nahradí a ulehčí vám nákupní život podnikatele. Stačí udělat 2 kroky k získání aplikace:

 • Stáhněte si aplikaci do svého mobilního telefonu z App store nebo Google play
 • Po přihlášení naskenujte vaši Makro kartu a ověřte svou totožnost pomocí SMS
mobilni aplikace moje makro perfect cards opava
aplikace moje Makro

VÝHODY APLIKACE MOJE MAKRO

 • Stravenky – přehled o stavu stravenkového účtu
 • Bonusy – přehled bonusového účtu
 • Akční nabídky – aktualizace akčních letáků, nabídek a exkluzivních výhod
 • Sortiment – kompletní přehled sortimentu s možností si vytvořit vlastní nákupní seznam
 • Kreditní systém – přehled o kreditním účtu
 • Makro karta – digitální karta v telefonu
 • Scan produktů – pohodlné skenování a zjištění cen zboží v prodejně
 • Kontakty – rychlý kontakt na vašeho obchodního zástupce
makro prodejna perfect cards opava
Makro prodejna

MAKRO

Je čtvrtým největším maloobchodním řetězcem na světě a nabízí rozsáhlý sortiment produktů z celého světa. Jeho hlavní předností je, že nakoupíte vše na jednom místě a většinou levněji než jinde. Najdete zde široký výběr čerstvého masa, zeleniny, ovoce, mořských plodů a více než 1300 druhů vín od domácích a zahraničních vinařů.

MAKRO A DĚTI

Z bezpečnostních důvodů Makro uplatňuje zákaz vstupu dětí do 10 let věku. Důvodem je minimalizování rizika úrazu v prodejně, kdy děti mohou být ohroženy například pádem z regálů, střetu s vozíky nebo vstupem do nebezpečné oblasti.

MAKRO CASH & CARRY

Je řetězec velkoobchodních center, které prodávají široký sortiment potravinářského a nepotravinářského zboží pro registrované podnikatele, obchodníky a další subjekty jako jsou nemocnice, školy a orgány státní správy. Centra jsou vhodná pro nákupy maloobchodníků, velkoobchodníků a velkoodběratelů, a nabízejí různá balení potravin odpovídající jejich potřebám.

MAKRO DISTRIBUCE

Makro pomáhá podnikatelům ušetřit čas a zátěž se zásobováním zboží do jejich provozoven a obchodů. K tomuto účelu nabízí Makro distribuční službu jménem „m-objednávka“, která je určena pro zákazníky, preferující efektivní a profesionální přístup k logistice svého podnikání.

MAKRO LETÁK

makro akcni letak perfect cards opava
Makro leták – ukázka

Akční Makro leták je rozesílán pouze elektronicky. Platí vždy po dobu 14 dnů.

MAKRO OTEVÍRACÍ DOBA

Ačkoliv otevírací doba může být u každé prodejny jiná, většina prodejen Makro má otevřeno v rozmezí:

Pondělí – Pátek 08:00 – 21:00

Aktuální otevírací doby jednotlivých prodejen jsou zde www.makro.cz/prodejny

TERNO karta

Ani JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice, která provozuje supermarkety Terno již není v odměňování svých zákazníků pozadu. Pro své zákazníky má připravenou zákaznickou kartu Terno, jejíž výhody je možné využít v supermarketech Terno a Trefa.

Čtěte více »
OBI dárková karta

Společnost OBI zavedla již před několika lety ve svých prodejnách možnost zakoupit si dárkovou kartu OBI. Můžete tak své blízké potěšit tím, že si sami vyberou, co se jim hodí.

Čtěte více »