Plastové karty jsou tou správnou volbou pro vaše podnikání

o2 plastova zakaznicka vernostni karta perfect cards opava

Plastové karty jsou v dnešní době již nepostradatelným nástrojem. Při volbě nejvhodnějšího typu plastové karty pro vaše podnikání je třeba vzít v potaz několik věcí. V první řade je nutné porozumět potřebám vašeho podniku. Firmy, které se liší velikostí a typem podnikání mají různé cíle. Hlavní otázka zní, jakou úlohu má vaše plastová karta splňovat. Hledáte způsob, jak mít lépe pod kontrolou docházku zaměstnanců nebo firemní výdaje? Či chcete zviditelnit vaši firmu nějakým pobídkovým systémem? Plastové karty obsahují všechny potřebné vlastnosti a funkce.

Firemní plastové karty

Zejména firemní platební karty představují vynikající způsob sledování firemních výdajů. Tyto plastové karty jsou v zahraničí známy také jako podnikové karty, obchodní karty, karty cestovní a společenské, nákupní karty nebo palivové čerpací karty. Tyto plastové karty mají jedno společné, jsou výhodné jak pro firmy, tak i jejich zaměstnance a dodavatele. Někteří poskytovatelé nabízejí také věrnostní systémy a doplňkové výhody pro zaměstnance i zaměstnavatele.

Výhody pro zaměstnavatele

  • Finanční úspora – nahrazují papírové firemní vizitky, kontrolní a docházkové listy přehledy v elektronické podobě, a tím snižují firemní náklady.
  • Spolehlivost – Karty vyrobené z odolného vysoce kvalitního PVC spolu s kompatibilním čtecím zařízením a softwarem slouží jako výborný monitorovací systém.
  • Výkonnost – plastové karty nabízejí rychlé a snadné zpracování údajů, zároveň také úsporu času a zdrojů.
  • Bezpečnost – Jakékoliv potenciální zneužití karty je minimalizováno její včasnou deaktivací.

Výhody pro zaměstnance

  • Finanční jistota pro zaměstnance, kteří jsou často na cestách.
  • Nižší riziko odcizení – zaměstnanec nemá u sebe větší obnos v hotovosti ani v podobě cestovních šeků.
  • Prémie a jiné výhody nabízené spolu s určitými kartami podporují loajalitu zaměstnance.

Perfect Cards nabízí širokou řadu výrobků včetně čipových RFID karet magnetických karet běžně užívaných také jako firemní platební karty.

Pro shlédnutí celého produktového portfolia firmy navštivte naše stránky zde.