Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Plastové karty ve firmě

Reklamní karty Plastové karty

Ve firmě můžete používat různé typy plastových karet, které vám přinejmenším ušetří spoustu času a přinesou větší zisky. Určité základní dělení podle typu karty (jakým identifikačním prvkem je karta osazena) je na karty magnetické (magnetický proužek či páska na kartě), karty s čárovým kódem a karty s čipem. Firemní plastové karty pak nabízí různé způsoby využití, identifikují své zaměstnance nebo mohou například přicházet s výhodami pro její zákazníky. Pojďme se s takovými kartami seznámit trochu blíže.

Bezkontaktní přístupy

Bezkontaktní plastové karty dnes nabízí výhodu zejména v tom, že jsou pohodlné rychlé a jejich použití je jednoduché. K tomu zaručují vysokou bezpečnost. Zajišťují bezpečnost a kontrolu, zda do objektu vstupuje oprávněná osoba, v jakém úseku se konkrétně nachází, zajistí samotné otevírání dveří, vrat u garáží a dalších součástí objektu. Bezkontaktní firemní plastové karty se již poměrně běžně používají při vjezdu na parkoviště.

ZÁKAZNICKÉ - vĚRNOSTNÍ A dárkové karty

Jako firma můžete nabízet tzv. zákaznické plastové karty. Nejlépe se hodí pro obchodní společnosti a nepochybně vám mohou přitáhnout nové zákazníky, kteří s jejich pomocí využívají slevy i další výhody a mohou rovněž sbírat věrnostní body.

VIP karty

VIP plastové karty jsou určeny pro klíčové zákazníky, kteří firmě přináší nejen nejvyšší zisky, ale starají se také o dobrou pověst. Provedení VIP karet by mělo být pokud možno exkluzivní. Často jsou vyráběny se speciálními povrchovými úpravami uměleckého charakteru. VIP firemní plastové karty mají mnoho podob. Oblíbené provedení je metalické – stříbrná a zlatá barva, průhledné nebo s 3D efektem.

Matná či lesklá karta?

Vaše společnost získá s kvalitní plastovou kartoupotiskem nejednu výhodu a ani zákazníci nezůstanou zkrátka. Před zadáním výroby byste ovšem měli ještě zvážit, jakou povrchovou úpravu zvolíte. Jen design totiž není vše, svůj význam má také dotykový pocit a vzhled povrchu. Lesklé karty jsou sice o něco levnější než matné, ale po delší době se zase mohou snadněji ošoupat a poškrábat. Matné provedení plastové karty působí v mnoha ohledech (v kombinaci s promyšleným grafickým návrhem) efektněji, může být také příjemnější na dotek a v neposlední řadě je odolnější vůči oděru.

Naši klienti, pro které jsme již tiskli plastové karty
Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference