Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Výroba plastových karet a její případné hodnoty

Plastové karty Reklamní karty

Při výrobě plastové karty je nejprve nutné určit velikost, tloušťku, designové provedení a samozřejmě podnětný a zároveň atraktivní grafický návrh. Potisk plastových karet je prováděn ve většině případů na celé archy a karty tak mohou být produkovány ve velkých počtech v poměrně krátkém čase. Následuje výsek na požadovaný tvar, kontrola, balení a finální dodávka zákazníkovi. Výroba plastových karet skýtá také různé přidané hodnoty.

Identifikační prvky

Výroba plastových karet není zdaleka zaměřena pouze na reklamní karty, může se jednat i o karty platební a identifikační. Ty jsou opatřeny buďto čipem, magnetickým páskem (proužkem) nebo čárovým kódem a spektrum využitelnosti je obrovské.

Neobvyklé tvary

Na zakázku si můžete nechat vyrobit karty neobvyklých tvarů a k jejich produkci je třeba použít speciální raznice vyrobené konkrétním projektům na míru. Do této kategorie rovněž spadají i malé plastové kartičky pro zavěšení na klíče. Tyto varianty sice vyjdou o něco dráž, ale rozhodně přinesou požadovaný efekt. Odliší vás od konkurence, využívající většinou standardní tvar platební karty.

Neobvyklé povrchy

I neobvyklý povrch učiní kartu mnohem přitažlivější. Oblíbenou formou u zákazníků jsou např. lesklý UV lak v kombinaci s matnou laminací působící velice efektivně.

Personalizace karty

Personalizace (personifikace) hraje při výrobě plastových karet velmi důležitý aspekt. Zejména z pohledu jednoznačné identifikace a zabezpečení můžete jen získat, a to díky takovým prvkům, jakými jsou:

  • Čárový kód
  • Magnetická páska s kódováním
  • Čip – vlastní originální výrobní číslo
  • Termoprint- umožňuje tisk různých identifikačních údajů
  • Embossing- vyražení znaků (reliéfní písmo)
  • Hologram – originální ochranná známka karty
  • Popisové pole - umožní dopsat dodatečné údaje
  • Stírací pole
Naši klienti, pro které jsme již tiskli plastové karty
Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference