Ceny plastových karet

Cena plastové karty se pohybuje kolem 1,50 Kč – 17,00 Kč (bez DPH 21%) v závislosti na požadovaném množství a přidaných prvcích (čárový kódmagnetická páska, metalické provedení atd.).

Zde je ukázka cen (bez DPH 21%) při nejběžnějším provedení potištěných plastových karet s čárovým kódem:

200 ks–>od 17,50 Kč/ks
1 000 ks–>od   7,90 Kč/ks
5 000 ks–>od   3,20 Kč/ks
   

Pár užitečných informací jako minimální množství a termín dodání.

Nezávazný výpočet ceny plastových karet

Kontaktní údaje
Ostatní informace
Níže napište konkrétnější informace k požadované kartě (např. čárový kód, podpisové pole, magnetická páska, čip apod.). Pomůže nám to přesněji určit cenu karty. Pokud ohledně těchto detailů nemáte zatím jasno, stačí když popíšete základní informace či požadavky a my se s vámi spojíme a poradíme vám s výběrem.

Zhotovení vaší objednávky se odvíjí zejména od požadovaného množství plastových karet a také od kombinace zvolených personalizačních a ochranných prvků na kartě. Malé objednávky lze řešit v rámci 1 – 2 týdnů, ty větší potom v nejkratším možném čase. Nejčastěji se termíny dodání pohybují mezi 9 až 16 kalendářními dny.

MINIMÁLNÍ MNOŽSTVÍ

Minimální množství potištěných plastových karet k objednání je 200 ks. Tyto karty je možné opatřit např. tištěnými proměnlivými údaji (číslo, jméno, čárový kód atd.), podpisovým polem, metalickými barvami, RFID čipem aj.

Výroba maximálního počtu plastových karet není omezena, záleží pouze na konkrétních požadavcích.

Naši klienti, pro které jsme již vyráběli plastové karty