Jak objednat plastové karty?

Pokud se teď nechcete zabývat detaily a rovnou nám napsat,

OBJEDNACÍ POSTUP

 1. Dáte nám vědět co potřebujete nebo jaká je vaše situace (případně zašlete vaše grafické podklady).
 2. Nezávazně vám navrhneme řešení s přiloženou cenovou kalkulací.
 3. V případě vaší akceptace, zkontrolujeme vaše grafické podklady a zašleme potvrzení objednávky s náhledem vašeho projektu ke schválení a se zálohovou fakturou.
 4. Zpět nám zašlete potvrzenou objednávku a informaci o uhrazené záloze.
 5. Začínáme vyrábět.

 

PŘÍPRAVA GRAFICKÉHO NÁVRHU

 • Soubor (tiskové pdf) s vašim grafickým návrhem připravíte dle těchto pokynů – grafické specifikace PDF a poté nám zašlete e-mailem. Vytvoření či úpravu grafického návrhu plastové karty je možné provést také v našem profesionálním grafickém studiu v cenovém rozsahu od cca 800 – 3 700 Kč (dle náročnosti).
 • V případě dalších prvků na kartě (čárový kódmagnetická páska apod.), prosím zašlete váš graf. návrh bez těchto náležitostí, tzn. pouze soubor určený k tisku. Pro naši představu o umístění a velikosti těchto prvků, prosíme také zaslat náhledový soubor (postačuje např. png nebo jpg formát).
 • Dále nám zašlete vaši fakturační a dodací adresu.

 

MNOŽSTVÍ

Minimální množství potištěných plastových karet k objednání je 200 ks. Tyto karty je možné opatřit dalšími prvky jako např. tištěnými proměnlivými údaji (číslo, jméno, čárový kód apod.)

 

TERMÍN DODÁNÍ

Zhotovení vaší zakázky se odvíjí zejména od požadovaného množství plastových karet a také od kombinace zvolených personalizačních a inteligenčních prvků. Malé zakázky lze řešit v rámci 1-2 týdnů, velké zakázky provádíme v nejkratším možném čase. Nejčastěji se termíny dodání pohybují mezi 9 až 16 kalendářními dny.

 

BAREVNOST

Náhled na vašem monitoru obvykle není zcela totožný jako výsledek tisku a reklamace z tohoto hlediska nemohou být uznány!

Stejný tiskový soubor (PDF) může být zobrazen mnoha různými způsoby na odlišných počítačích či monitorech. Důvodem je především nastavení grafické karty v počítači, nastavení nekalibrovaného monitoru a pod.

Využíváme kalibrované ofsetové stroje s profilem výstupu Coated FOGRA27 (ISO 12647 – 2:2004) a tiskneme reálnou barevnost grafického návrhu, který nám je zaslán.

Pro případ potřeby přesnějšího určení výsledné barevnosti graf. návrhu na kartě jsou zde tyto možnosti (nepovinné):

 1. Klient nám zašle tzv. „digitální nátisk“ s jeho designem (kartu vyrobíme dle této předlohy).
 2. Vyrobíme vzorové karty z vašeho projektu (dle tiskového PDF nebo digitálního nátisku zaslaného klientem).
  • digitální tisk – 1 700 Kč (při celkové objednávce do 5 000 ks)
  • ofsetový tisk – 3 800 Kč až 4 400 Kč (při celkové objednávce nad 5 000 ks). Při objednávce 20 000 ks plastových karet a více vám vyrobíme vzorové karty ZDARMA (cena vzorových karet bude odečtena z celkové objednávky v konečné faktuře).
 3. Pro případ dotisku původní edice karet (karty se stejným graf. návrhem, které jsme nevyráběli) je nutné zaslat vzorek této karty k nám do podniku fyzicky. Jen takto je možné maximálně se přiblížit původní barevnosti karty. Dále je nezbytné poskytnout tiskový PDF soubor, ze kterého byly původní karty tištěny.

 

Naši klienti, pro které jsme již vyráběli plastové karty