Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Klíčenkové plastové karty

Plastová karta se dvěma klíčenkami

Plastová karta se 2 klíčenkamiKlíčenkové plastové karty jsou využívány především jako zákaznické (věrnostní) v obchodech a obchodních řetězcích v rámci věrnostního programu, poskytovaného zákazníkům. Výhodou těchto karet je možnost vedení až třech držitelů karty pod jedním zákaznickým číslem (účtem). Proto jsou oblíbenou cílovou skupinou zejména rodiny s dětmi.

Plastové karty se dvěma klíčenkami dodáváme jako jeden kus plastu opatřený perforací, pro oddělení jednotlivých částí. Pro snadnou identifikaci zákazníků se tyto karty většinou opatřují čárovými nebo číselnými kódy.

Rozměry

  • velká karta 85,60 x 53,98 mm (ISO/IEC 7810)
  • malá klíčenková karta 28,6 x 53,98 mm

Plastová klíčenková karta (Keytag)

Plastová karta s klíčenkouKlíčenkové plastové karty jsou zmenšenou alternativou standardních „kreditních“ plastových  karet. Jak sám název napovídá, tyto karty jsou velice mobilní a mohou se nosit na svazku s klíči (jsou vybaveny otvorem).

Jejich využití je podobné jako u karet se dvěma klíčenkami, tedy v obchodech a obchodních řetězcích. Jsou mnohdy také nabízeny dopravními společnostmi k identifikaci zavazadel cestujících. Klíčenkové karty dodáváme buď jako jeden kus plastu s perforací (pro oddělení každé ze tří jednotlivých částí) nebo také jako samostatné kartičky.

Rozměry

  • malá klíčenková karta 28,6 x 53,98 mm (=1/3 rozměru „velké kreditní karty“)

Další typy nestandartních karet

Naši klienti, pro které jsme již tiskli plastové karty
Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference