Perfect cards - výrobce plastových karet


HISTORIE A SOUČASNOST

Značka Perfect Cards byla založena roku 1995. Po velkém úspěchu v Polsku expandovala také dále do Evropy. V současné době se společnost řadí k předním výrobcům plastových karet v České republice, Slovensku a Polsku kde obsazuje přední pozice. Sídlo se nachází v severní části Krakova, kam ze strategických důvodu pro zajištění maximální efektivity a produktivity všech výrobních procesů, byla koncentrována také veškerá výroba. V ČR je společnost zastoupena naším obchodním a marketingovým oddělením, nacházejícím se v Opavě.

Využíváme výrobní a tisková zařízení značky Heidelberg, které garantují tisk nejvyšší kvality. Od samého počátku naše výrobní možnosti zahrnovaly všechny druhy ofsetového tisku na papír, kartón (lepenka, lepenkové krabice atd.) V roce 2001 jsme zavedli technologii tisku na neabsorpční materiály, tedy výrobu plastových karet.


ZÁKAZNICKÝ SERVIS

Budeme dohlížet na váš projekt a vy tak budete mít více času na vaše podnikaní.

Víme, jak důležité je mít spolehlivé partnery a víme, jak neméně důležité jsou loajálnost a vzájemná důvěra, v neposlední řade jak nezbytné je rychle dostat přesné odpovědi na všechny otázky. 

Nejdůležitější priorita, kterou máme, je profesionální zákaznický servis, na němž je založena naše pověst. Díky našemu servisu mají naši klienti a partneři nepřetržitý přístup k aktuálním informacím, týkající se průběhu a kompletace jejich objednávek.

Našimi stálými zákazníky jsou např. reklamní agentury, ale také přímí zákazníci nejrůznějších oborů podnikání.

Pro zajištění vaší připravenosti na čím dál více konkurenční a rychle se měnící trh, nabízíme komplexní konzultace, ve všech oblastech podnikání, kde mají plastové karty své využití.

Naši ochotní klientští poradci vyslechnou vaše přání a potřeby týkající se vaší situace a pomohou vám vybrat to nejlepší řešení. I když nemáte žádné znalosti z oblasti výroby plastových karet, s námi dosáhnete nejlepšího výsledku.

 

Naši klienti, pro které jsme již vyráběli plastové karty