Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Záručné a servisné karty

Záruční a servisní plastové karty Vám dodají rychlý přehled a přesnou evidenci Vašich zákazníků. Blesková identifikace a případné bonusy jsou pro Vaše zákazníky, při záručních a servisních prohlídkách, vždy příjemným zpestřením.

Také zákazníci zcela jistě ocení to, že nemusí hledat záruční listy, prokazovat nákup zboží apod.

Viděli jste tu reklamu, kdy společnost XYZ (žádná reklama prosím) říká svým zákazníkům, že u nich nemusí přijít k reklamaci se záručním listem a dokladem o koupi? Jak je to možné? Používají záruční a servisní kartu! Reklamace nebo servis v záruční době je tak díky servisní kartě méně stresující záležitost.

Naši klienti, pre ktorých sme už plastové karty vyhotovili
Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference