Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Zákaznická karta BILLA

Reklamní karty Plastové karty Blog

Zákaznická karta Billa Bonus Club

Billa Club

Obchodní řetězec BILLA používá zákaznickou kartu pro členy BILLA Bonus klubu. Získáte ji jednoduše u jakékoli pokladny. Plastová kartička vám sice přijde až za pár dní, ale hned po vyplnění žádosti u pokladny můžete rovnou uplatnit slevy díky dočasné kartičce. Se zákaznickou kartou získáte opravdu velké množství slev a výhod:

  • Slevy až 60% na vybrané zboží BILLA Bonus clubu
  • Slevy až 50% na 50 produktů běžného zboží
  • Sleva až 10% na celý nákup několikrát za rok
  • Sleva 10% na celý nákup v měsíci, kdy slavíte narozeniny
  • Další bonusy jako časopis Gusto a další akce pro členu klubu

Pro BILLA Bonus Club tiskneme věrnostní kartičky.

Jak kartu získat

Pokud jste plnoletí, stačí vyplnit žádost a přihlášku. Rovnou na pokladně v jakékoli prodejně. Obdržíte dočasnou kartu než přijde plnohodnotná plastová karta poštou na Vaši adresu. Hned po vyplnění už sbíráte body.

Je velmi výhodné, že můžete mít až 3 karty, které může využívat každý člen rodiny. Nemusíte si tak jednu kartu různě předávat a body se přičítají na stejný účet.

Co lze za body získat?

Za prvních 50 Kč ceny nákupu získáte jeden bod a za každých dalších 10 Kč další bod. Nasbírané body lze vyměnit za:

  • jednorázovou slevu na celý nákup (několikrát ročně)
  • slevu u vybraných partnerů na různé zboží či služby

A něco navíc

Párkrát za rok přijde členům do schránky dopis s aktuálními informacemi spolu s dárkem v podobě koření, kávy, krmiva pro kočky, slevovými kupóny, či klubovou brožurkou.

V měsíci, kdy máte narozeniny, dostanete dárek v podobě slevy 10% na jeden nákup. Stihnout to musíte do 30 dní od chvíle, kdy Vám u pokladny kupón vydají.

Naši klienti, pro které jsme již tiskli plastové karty
Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference