Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Albert věrnostní karta

Albert věrnostní karta

vernostni-program-muj-albert

Ohledně odměňování věrnosti svých zákazníků jde obchodní řetězec Albert cestou moderních technologií, kde se bez instalace jeho aplikace Můj Albert do mobilního zařízení neobejdete. A věrnostní kartu Albert ve fyzickém provedení plastové karty vůbec nedostanete.

Albert-trznice

Jak to funguje?

  • Stáhnete si aplikaci Můj Albert do svého mobilního zařízení (v Google Play nebo App Store)
  • V aplikaci „Můj Albert“ si vytvoříte nový účet a po zadání vašeho tel. čísla vám přijde SMS zpráva, ze které opíšete ověřovací kód do aplikace. Následně v aplikaci uvedete svůj e-mail, který také ověříte z vaší e-mailové schránky.
  • Dále už jen nastavíte své preference, jako co nejčastěji nakupujete a co vás zajímá a již můžete aplikaci naplno využívat.

Podrobný popis, jak věrnostní program Můj Albert funguje a co nabízí Albert věrnostní karta je zde www.albert.cz/aplikace

 

Jaké výhody vám aplikace Můj Albert přinese?

  • Slevy - Získáváte každý týden ještě lepší ceny na vybrané produkty, přičemž není potřeba akční zboží v aplikaci vyhledávat, ale při placení u pokladny jen načíst věrnostní kartu Albert z aplikace, kterou najdete v záložce Karta na hlavní obrazovce. Poté se vám slevy automaticky odečtou z vašeho nákupu.

aplikace-muj-albert-exkluzivni-slevy

  • Body - V menu v sekci peněženka se vám sbírají elektronické body. Při první registraci navíc dostanete některé body předvyplněné. Jakmile sběratelskou kartičku zaplníte, stačí při placení načíst věrnostní kartu Albert z aplikace a sleva se opět automaticky odečte.

aplikace-muj-albert-penezenka-body

  • Kredity - Kromě toho se vám za každých 300 Kč z nákupu a každou položku BIO a Nature’s Promise načte 1 kredit na váš účet. Nasbírané kredity si poté zašlete na vaši Albert věrnostní kartu, kde se změní ve slevu z vašeho nákupu. Na kartu je možné odeslat vždy minimálně 20 kreditů.

aplikace-muj-albert-penezenka-kredity

  • Účtenky - V elektronické peněžence máte dokonce přehled o vašich nákupech a pokud je potřeba účtenky je možné si stáhnout také v pdf. Kromě toho je tento způsob potvrzení o nákupu také šetrný k přírodě.

aplikace-muj-albert-penezenka-uctenka

  • Aktuální leták akčního zboží v přehledu, ale i další exkluzivní akce z letáku.

aplikace-muj-albert-letak

  • Magazín Albert a spoustu zajímavých a chutných receptů na jednom místě.

aplikace-muj-albert-recepty


Albert vsadil na tradičnost a při nákupu v tomto řetězci máte proto pocit, že nakupujete jako na trzíchZajištění čerstvosti a zdravých Bio potravin se obchodní řetězec Albert řadí spíše k těm kvalitnějším prodejcům potravin u nás.

Albert-jist-lepe

Naši klienti, pro které jsme již vyráběli plastové karty
Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference