logo perfect cards sro opava

COOP karta

coop zakaznicka plastova dobra karta perfect cards opava
COOP Dobrá karta

Zákaznická COOP karta

Zákaznická COOP Dobrá karta je součástí COOP věrnostního programu, který je dostupný v některých družstvech a jednotách COOP v celé České republice. Základní princip programu Dobrá karta se v zásadě neliší od konkurence a spočívá v tom, že jako zákazníci jste odměňováni body za vaše nákupy. Je zde také znát určitá konzervativnost a na rozdíl od většiny ostatních obchodních řetězců nabízí svou zákaznickou kartu pouze v podobě plastové karty.

COOP body

  • Jak body sbírat – za každou utracenou 1 Kč vašeho nákupu, registrovaného Dobrou kartou u pokladny získáte 1 bod. Body se na vaše konto připisují jak při platbě v hotovosti, platební kartou nebo také stravenkami.
  • 3x větší zisk bodů – dosáhnete nákupem některého konkrétního zboží.

Nasbírané body si můžete následně vyměnit za různé benefity:

  • Dobrá slevy – slevy na zboží, které běžně nakupujete
  • Dobré nákupy – můžete si spořit body na kvalitní výrobky např. hračky pro děti, sportovní potřeby, zahradnické pomůcky nebo zboží do domácnosti, za které zaplatíte pak již minimum oproti běžné ceně. Netýká se sortimentu tabákových výrobků, vratných obalů, dobíjecích kreditů k mobilním telefonům či sázenek a losů.
  • Dobré volání – body také vyměníte za výhodné balíčky volných minut na volání a SMS – a zaplatíte pouhou 1,- Kč! VP Dobrá karta se od ostatních programů odlišuje tím,

Přehled vašeho bodového konta najdete:

  • na stránkách www.dobrakartacoop.cz v sekci Bodové konto
  • na účtence
  • na infolince 777 920 310 , Po-Pá 8-16 hod.

Plastové karty jako jsou zákaznické karty COOP, také tiskneme a dodáváme.

Do věrnostního programu DOBRÁ KARTA COOP jsou zapojeny tyto družstva a jednoty:

Západočeské konzumní družstvo Sušice

Jednota, spotřební družstvo Plasy

Jednota, spotřební družstvo v Toužimi

COOP Plzeň, družstvo

COOP Dvůr Králové nad Labem, družstvo

Jednota, spotřební družstvo ve Vsetíně

Jednota, Spotřební družstvo v Milevsku

Jednota spotřební družstvo v Uherském Ostrohu

coop dobra karta vernostni program perfect cards opava

Aktivace Dobré karty – výhody lze čerpat až po obdržení potvrzujícího mailu nebo SMS nebo do 15 pracovních dní po odevzdání přihlášky na prodejně.

Členem věrnostního programu – se může stát každá fyzická osoba starší 18 let, která vyplní přihlašovací formulář a tento předá odpovědné osobě v prodejně označené logem věrnostního programu. Člen může své členství kdykoliv zrušit vrácením karty v prodejně, ve které byla karta vydána. Členství také zaniká odvoláním souhlasu se zpracováním osobních údajů.

Více karet najednou k 1 kontu – dostanete po zažádání na prodejně. Karty mohou být sdruženy do tzv. rodiny karet, nebo tzv. klíčenku s čárovým kódem, kterou můžete dát komukoliv z rodiny. Sběr bodů v rámci rodiny karet probíhá na 1 společné konto.

Dobrá karta je přenosná – můžete ji půjčit na nákupy i někomu dalšímu. Body vám tak přibývají rychleji.

Platnost bodů – není omezená, ale pokud neučiním na Dobrou kartu v průběhu roku žádný nákup, bude moje bodové konto vynulováno. Vaše členství ve věrnostním programu tím ale nezaniká. Body lze získat za platby hotově, platební kartou nebo stravenkami.

Změna osobních údajů – provedete vyplněním formuláře, který je k dispozici na prodejnách.

Ztráta Dobré karty – informujte neprodleně kompetentní osobu na prodejně družstva, které Vám kartu vydalo. Vaše původní karta bude zablokována. Při vydání nové náhradní karty, tím vaše bodové konto nebude dotčeno.

COOP

COOP je nejstarším trvale působícím prodejcem potravin u nás, který klade důraz na prodej regionálních produktů a zboží českých výrobců. COOP je navíc družstevní společností, což znamená, že zisk je rozdělován mezi členy družstva a následně využíván k podpoře místní ekonomiky. Unikátností věrnostního programu COOP Dobrá karta je, že své body můžete věnovat různým neziskovým organizacím – např. hasičským sborům, které působí na každé vsi, kde se vyskytují prodejny COOP.

coop supermarket prodejna jednota mikulov perfect cards opava
COOP Supermarket Jednota Mikulov

COOP leták

coop akcni letak perfect cards opava
COOP akční leták – ukázka

COOP otevírací doba:

Seznam COOP prodejen a jejich otevírací doby naleznete zde