Hotelové karty

Hotelové karty, které vyrábíme se používají jako elektronické klíče k pokojům v hotelích či jiných ubytovacích zařízeních. Jsou to plastové karty obvykle vybaveny magnetickým proužkem (magnetické karty) nebo bezkontaktním RFID čipem (RFID karty) a obsahují informace (kódy), potřebné k otevření dveří konkrétního pokoje. Hotelové karty jsou většinou opakovaně použitelné a jsou zpravidla vydávány hostům při registraci na recepci hotelu.

Čipové hotelové karty

Čipové RFID karty jsou nejmodernější formou hotelových karet, kterou používají mnohé hotelové řetězce. Jsou sofistikovaným typem pokojového klíče a registrace hostů, i když trochu dražší variantou než jiné možnosti.

RFID karta je odolnější a pracovně pohodlnější, protože kartu nemusíte fyzicky vkládat do čtečky. Využívá totiž bezdrátovou technologii rádiových frekvencí, tedy stačí, když se kartou dostatečně blízko k zámku nebo čtečce přiblížíte a otevře se. RFID karta musí být poměrně blízko čtečky (zámku), aby zafungovala. To znamená, že dveře od pokoje se neotevřou, pokud jen procházíte kolem nich na chodbě, což zvyšuje celkovou bezpečnost a funkčnost celé RFID technologie.

Nechte si své hotelové karty vyrobit za výhodné ceny u nás!

Vzorky již vyrobených karet zasíláme ZDARMA.

Naši klienti, pro které jsme již vyráběli plastové karty