logo perfect cards sro opava

Blog nejen o plastových kartách

COOP karta

Zákaznická COOP Dobrá karta je součástí COOP věrnostního programu, který je dostupný v některých družstvech a jednotách COOP v celé České republice. Základní princip programu Dobrá karta se v zásadě neliší od konkurence a spočívá v tom, že jako zákazníci jste odměňováni body za vaše nákupy.

Pokračování článku »

Mountfield věrnostní program

Věrnostní program Mountfield umožňuje svým zákazníkům získávat body za nákupy v prodejnách nebo v online obchodě Mountfield. Body lze poté využít jako slevové kupóny na další nákupy. Slouží k tomu zákaznická karta Mounfield, která má podobu plastové karty s čárovým kódem.

Pokračování článku »

ROSSMANN CLUB

Společnost ROSSMANN nabízí svým zákazníkům výhradně digitální věrnostní program prostřednictvím mobilní aplikace ROSSMANN CLUB. Plastové karty ve formě zákaznických karet tady definitivně vyšly z módy.

Pokračování článku »

dm active beauty karta

Active beauty je věrnostním program, určený zákazníkům dm drogerie markt s.r.o., v rámci kterého sbíráte body, využíváte speciální akce a za nasbírané body čerpáte slevy na vaše nákupy. Na tento program je také navázána dm zákaznická karta, sloužící ke snadnější identifikaci zákazníka.

Pokračování článku »

MultiSport karta

Karta MultiSport je volnočasový zaměstnanecký benefit, který umožňuje zaměstnanci jednodenní volný vstup v rámci partnerské sítě relaxačních a cvičebních zařízení v celé ČR.

Pokračování článku »

Sodexo karta

Sodexo je největším poskytovatelem zaměstnaneckých benefitů u nás. Přechod ze stravenek na Sodexo kartu (Gastro Pass card, Flexi Pass, Multi Pass) byl určitě krok správným směrem.

Pokračování článku »

Makro karta

Podnikáte-li a máte platné IČO, můžete se stát zákazníkem obchodního řetězce Makro a být držiteli zákaznické karty Makro ať už jako plastové karty nebo té digitální.

Pokračování článku »

ISIC karta

ISIC karta je jediný mezinárodně uznávaný studentský průkaz, platný ve 127 zemích a navíc je plný slev. Karta ISIC nabízí studentům slevy při cestování, na dopravu, pojištění, volání, nakupování u vybraných partnerů jak u nás, tak v zahraničí.

Pokračování článku »
Naši klienti, pro které jsme již vyráběli plastové karty