Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Blog

Stránky:   1 2 3  

Potisk plastových karet a typy karet s potiskem

Reklamní karty Plastové karty

Plastové karty mohou být opatřeny různými potisky, které představují grafické prvky, ale také třeba speciální povrchové úpravy. Jak probíhá potisk plastových karet a jaké formy karet mohou takovými metodami vznikat? Více se dozvíte, pokud budete pokračovat ve čtení.

Pokračování článku

Využití plastových karet doma i ve firmě

Reklamní karty Plastové karty

Moderní plastové karty se dokonale hodí k reklamním účelům. Na jejich povrch si můžete nechat vytisknout v podstatě cokoliv, ideálně pak firemní logo, případně grafické ztvárnění vašeho podnikatelského záměru. Dají se ovšem aplikovat také jednorázově, kdy se zaměřují pouze na určitou časově omezenou akci. Luxus takové karty lze podpořit metalickou úpravou povrchu a podobnými inovativními prvky.

Pokračování článku

ROZDÍL MEZI PLATEBNÍ A DEBETNÍ KARTOU

Porovnání

Bankovní a platební karty jsou z pohledu historie nejstarší formou plastových kartiček, kterých je dnes již velké množství druhů a využívá je stále větší počet klientů. Existují dva základní typy takových kartiček, a to debetní a platební.

Pokračování článku

KOUZLO REKLAMNÍCH KARTIČEK

Plastové karty Reklamní karty

Asi už jste také nějakou dostali, možná jich máte podobně jako spousta dalších, méně pořádných jedinců po celém světě, plnou tašku či peněženku. Ano, mluví se zde o reklamních kartičkách. Ty bývají nejčastěji vyrobené z papíru, ty dražší a pochopitelně také většinou významnější, jsou z plastu. Plastové reklamní kartičky umožní mnohem delší trvanlivost a také jsou odolné proti ohýbání a trhání. Této pevnější karty si budete přece jen více vážit a rádi si ji ve své peněžence ponecháte, zvláště pokud bude ještě pěkně designována.

Pokračování článku

SNADNÁ IDENTIFIKACE S PLASTOVOU KARTOU

Plastové karty slouží také k identifikaci osob a dalo by se říct, že velmi usnadňují jejich přístup kamkoliv a k jakýmkoliv zařízením. Tyto karty se nazývají souhrnně identifikační a může je vlastnit kupříkladu zaměstnanec určité společnosti, zde hovoříme o vnitropodnikových kartách, anebo jsou určené pro běžné denní využití, například v bance nebo dokonce v některých obchodech. Typickým příkladem je identifikační karta do nákupního řetězce makro, kterou při vstupu přikládáte k čtecímu zařízení a až po ověření jste vpuštěni do ráje „šopoholiků“.

Pokračování článku

Stránky:   1 2 3  

Naši klienti, pro které jsme již tiskli plastové karty
Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference