Přejdi na obsah Přejdi na navigaci

Voňavé věrnostní karty

Proč nabízet zákazníkům karty s vůní?

Protože vůně přímo cílí na emoce. Zažili jste někdy ten pocit, že něco prostě musíte udělat, ale nevíte přesně důvod? Možná jste byli ovlivněni emocemi, o kterých ani nevíte. Významným spouštěčem takovýchto emocí jsou různé vůně. Ucítíte třeba jablečný protlak a hned se vidíte na prázdninách u babičky? Přivoníte k šampónu a zasteskne se vám po vaší přítelkyni? Někomu třeba voní spálené pneumatiky a už ho svrbí ruce, že by se projel svým autem.

Proč nevyužít vůni i ve vašem podnikání?

Jsme první, kdo na náš trh uvádí plastové karty s vůní. V Česku jde sice o novinku, ale ve světě je už marketing vůní ověřeným a propracovaným systémem, jak si udržet zákazníka. Zákaznické (věrnostní) voňavé karty vlastně připomenou zákazníkovi, že by se měl vrátit.

Například pokud provozujete dejme tomu cukrárnu či kavárnu, věnujete zákazníkovi voňavou věrnostní kartu, která bude vonět vanilkou či kávou. Ten pak při každé platbě otevře peněženku a ucítí svou oblíbenou vůni. Rozhodnutí přijít do vašeho podniku tak neučiní vědomě, ale velmi pravděpodobně přijde častěji.

Poradíme s vhodným výběrem vůně pro vaše podnikání.

V případě kavárny, cukrárny, či pizzerie nebude složité najít tu správnou vůni, která vás odliší od konkurence a přitáhne zákazníky zpět k vám. Ale co v následujících oborech?

Využijte našich zkušeností a zeptejte se nás, jaké vůně jsou vhodné a co bude fungovat nejépe. Možná již aroma marketing zčásti využíváte a možná i necíleně a nevědomky. Třeba kupujete stále stejnou vůni do kanceláře. Nebo používáte svůj oblíbený parfém a zákazníkům na osobním jednání příjemně voníte.

Můžeme zařídit, že vaše věrnostní karty mohou vonět stejně.

Naši klienti, pro které jsme již tiskli plastové karty
Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference Plastové karty - reference